Álláslehetőségek / Műszaki végzettségű munkatárs

Irodánk

Munka közben

Mivel foglalkozik a Sidex Trade Kft?

A Sidex Trade Kft. 1994-ben családi vállalkozásként indult. Azóta folyamatosan bővültünk. Vevőink köre a kisvállalkozóktól kezdve a multinacionális cégekig terjed (Audi, Opel, Paksi Atomerőmű, General Electric, Caterpillar stb.).
A forgalmazott szerszámgépeket, géptartozékokat, hordozható karos mérőgépeket, térszkennereket a külföldi gyártóktól szerezzük be, melyeket kizárólagosan képviselünk. A legfontosabb beszállítóink:

Faro (USA)

Promac (Franciaország)

Franz Moser (Ausztria)

Hogetex (Hollandia)

Mit kínálunk?

Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok.
Külföldi továbbképzés
Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre egy tapasztalt és lelkes csapatban.
Személyiséghez és tudásszinthez igazított egyéni szakmai fejlesztés.
Korrekt fizetés.
Ha kiemelkedően teljesítesz, akkor egy biztos, hosszú távú állás.
Kiváló családias légkör.
Kényelmes iroda.
Demokratikus, rugalmas cégvezetés.
Korszerű eszközök.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

Hagyjuk a tehetséget kibontakozni.
Biztosított a folyamatos szakmai fejlődés.
A vezetőség nagy hangsúlyt fektet a tehetséghez illeszkedő fejlődési irány meghatározására, ami tanulást jelent.

Mik lennének a feladataid?

Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal
Szakmai tanácsadás a vevők a felé a megfelelő gép kiválasztásában
A vevők meglátogatása, mert a személyes kapcsolat nagyon fontos

Hogyan zajlik a felvétel?

Pályázat

Pályázatod, magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk!
A motivációs levében térj ki a következőkre:

Mit tartasz eddigi legnagyobb szakmai sikerednek?

Miért gondolod, hogy alkalmas vagy a munkakörre?

Mit érzel erősségednek?

Miért válasszuk Téged?

Interjú

Ha érdekesnek találjuk a CV-d, akkor keresünk és behívunk interjúra. Itt elsősorban a hozzáállásodat mérjük fel, azt, hogy mennyire vagy nyitott, lelkes és tanulni vágyó, azaz mennyire illesz a csapatunkba. Gyere pontosan, mert ez a precizitásodat mutatja!

Döntés

Ezután kérünk pár napot, hogy több jelöltet is meg tudjunk hallgatni. Aki elég jó, azt azonnal felvesszük próbaidőre. Utána már csak a munkaszerződés megkötése a teendő. Aki nem felelt meg az elvárásainknak, azt is kiértesítjük.

További információt cégünkről a weboldalainkon találsz:

www.sidex.hu
www.szerszamgeparuhaz.hu
www.3dmeres.hu
www.faro3d.hu

Jelentkezésed az alábbi címre várjuk:

Simon Ferenc ügyvezető

simon@sidex.hu

<<< Álláslehetőségek...

Visszahívást kérek

Cím
1224 Budapest, Dózsa György út 105.
Telefon
+36-1-424-1705
Nyitva tartás
Iroda és raktár - Hétfő-Csütörtök - 8.00-15.00-ig
Péntek - 8.00-14.00h között
(Telefonos elérhetőség hétfőtől szombatig 7.30-18.00 óra között: 06 30 / 9349-611 )